Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Myanmar - památky, příroda, koupání

YANGON • BAGAN • SALAY • MANDALAY • AMARAPURA • AVA • MINGUN • HEHO • PINDAYA • JEZERO INLE • PLÁŽ NGAPALI • YANGON

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 28.2.2019, max. 2 000 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Ponávací zájezdy 2019 delší než dva dny mimo exotiky. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 000 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory nad 60 let je 5% ze základní ceny, max. 2 000 Kč/os., platí na zájezdy do 30.6.2019 a po 1.9.2019. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

 -
 -
Nahrávám…
Konstantní příplatky
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 9700
+ Kompletní tabulka katalogových cen
Konečné ceny včetně poplatků
Cena
termín snídaně
23.03.2019- 04.04.2019 69 700,-
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.

Program zájezdu

1. den:

Odlet z Prahy / Vídně s přestupem do Myanmaru. (předpokládaný odlet z Prahy 15:30, z Vídně 21:55)

2. den

Odpoledne přílet do Yangonu , hlavního města Myanmaru. Transfer do hotelu a ubytování.

3. den:

Ráno transfer na letiště a odlet do města pagod a chrámů Bagan. V 9.-13. století byl Pagan hlavním městem Pugamské říše. V této době zde bylo postaveno přes 10 000 buddhistických chrámů, z nichž 2200 přežilo do současnosti. Návštěva vesnice Phwar Saw, kde budeme moci pozorovat typický život a práci zdejších obyvatel. Po poledni ubytování v hotelu a odpoledne výlet do budhistického centra baganské oblasti města Salay. Návštěva dřevěného kláštera Yoke Sone Kyaung s krásnými dřevořezbami a pagody Shinbin Maha Labaman s největší lakovanou sochou Buddhy v Maynmaru. Večer návrat do hotelu.

4. den:

Celodenní prohlídka oblasti starého Baganu s návštěvou těch nejvýznamnějších pagod a chrámů. Největší a nejkrásnější pagoda Shwezigone postavená slavným králem Anawrahtou v 11. století, dále pagody Ahlowtawpyae, Gu Pyauk Gyi ze 13. století se zachovalými freskami, Ananda Temple či Buu Pagoda tyčící se nad řekou Ayeyarwaddy. Pozorování západu slunce a návrat do hotelu.

5. den:

Ráno transfer na letiště a přelet do druhého největšího města Myanmaru a bývalého královského města Mandalay. Po příletu přejezd do bývalého hlavního města Myanmaru Amarapura. Návštěva slavného budhistického kláštera Mahagandayon a vzácného mostu U Bein, který je se svou délkou 1,2km nejdelším mostem na světě postaveným z teakového dřeva. Odpoledne odjezd lodí na ostrov mezi řekami Ayeyarwaddy a Myitnge, na kterém se nachází bývalé hlavní město Ava. Dynastie Konebaung odsud vládla Manymaru od 14. do 19. století. Navštívíme 27m vysokou věž s pozorovatelnou, která se zachovala z původního královského paláce, dřevěný klášter Bargarya a tzv. Cihlový klášter Maha Aungmye Bonzan, který je netypicky vystavěný z cihel na rozdíl od většiny barmských dřevěných klášterů. Po návratu zpět do města Mandalay navštívíme Pagodu Mahamuni, jedno z nejvýznamnějších poutních míst s uctívanou pozlacenou sochou Buddhy. Večer odjezd do hotelu na ubytování.

6. den:

Po snídani odjedeme do přístavu a po kratší plavbě lodí (45min) přejedeme na druhou stranu řeky do Mingunu. Toto místo je proslavené částečně dokončenou stúpou Mingun Paya, která by se v případě dostavění bývala stala největší stúpou světa. Zde se zachoval zvon odlitý pro tuto stúpu Mingun Bell, který je největším neprasklým zvonem na světě. Dále navštívíme jednu z nejkrásnějších pagod Hsinbyume, která je celá bílá a byla vystavěna v roce 1816 králem na památku jeho manželky, jež zemřela při porodu.
Odpoledne návrat do Mandalay a návštěva nejvýznamnějších památek - pozlacená pagoda Kuthodaw vystavěná na úpatí pohoří Mandalay, kolem níž se nachází 729 mramorových desek oboustranně popsaných textem Tripitaky a označovaných za největší knihu na světě. Dále návštěva Shwenandaw kláštera, který býval součástí královského paláce a na závěr prohlídka Královského paláce, který byl sídlem posledního barmského krále. Večer pozorování západu slunce a návrat do hotelu.

7. den:

Ráno transfer na letiště a odlet do města Heho a přejezd do města Pindaya k návštěvě unikátní krasové jeskyně vyzdobené více než osmi tisíci sochami Buddhy. Po prohlídce a krátké zastávce ve vesnici Danu přejezd k jezeru Inle na ubytování.

8. den:

Celodenní projížďka po nádherném jezeru Inle se zastávkami, které nás vrátí do dávné historie a ukáží opravdový život zdejších obyvatel. Rukodělná výroba, staré techniky a neuvěřitelná šikovnost zdejších obyvatel žijících ve vesnicích vystavěných nad jezerem na dřevěných kůlech nás ohromí na každém kroku. Ať už s ebude jednat o výrobu hedvábí, klenotů, deštníků, lodí nebo rýžových krekerů. Navštívíme také klášter skákajících koček Jumping Cat Monastery. K večeru návrat do hotelu.

9. den:

Ráno transfer na letiště v Heho a odlet na západní pobřeží Myanmaru, kde si po poznávání této země také odpočineme na krásných plážích u Ngapali Beach. Ubytování v hotelu u pláže. Bílý jemný písek, pláže lemované kokosovými palmami, množství levných suvenýrů a hlavně odpočinek a koupání.

10. den:

Celodenní pobyt na pláži Ngapali.

11. den:

Dopoledne odpočinek, koupání a slunění. Okolo poledne transfer na letiště a odlet do Yangonu. Po příletu návštěva parku s bílými slony i pagody s největší mramorovou sochou Buddhy na světě. Odjezd do hotelu na ubytování.

12. den:

Prohlídka hlavního města Yangon. Dopoledne návštěva nejkrásnější a nejnavštěvovanější pagody Schwedagon staré přes 2500 roků, 96m vysoké a pokryté 60 tunami ryzího zlata. Po prohlídce přejezd k jezeru Kandawgyi a procházka kolem jezera ozdobeného modelem bývalé královské lodě. Odpoledne prohlídka centra města poznamenaného britskou koloniálního architekturou. K nejvýznamnějším koloniálním budovám patří radnice, budova nejvyššího soudu, věž s hodinami a ministerská budova. Procházka centrálním parkem Mahabandoola s monumentem nezávislosti a návštěva pagody Sule. Pozdě odpoledne návrat do hotelu. Večer rozloučení s Myanmarem opětovnou návštěvou té nejkrásnější památky, pagody Schwedagon, tentokrát ve večerním rouchu. Po prohlídce transfer na letiště a po půlnoci odlet z Yangonu do Prahy / Vídně (s přestupem).

13. den:

Po poledni přílet do Prahy / Vídně. (předpokládaný přílet do Prahy 13:00, do Vídně 12:55)

Podrobné informace

Cena zahrnuje

cena zahrnuje
• leteckou přepravu z Prahy/Vídně do Maynmaru vč. tax
• leteckou přepravu z Myanmaru do Prahy/Vídně vč. tax
• leteckou přepravu v Myanmaru - celkem 5 přeletů vč. tax
• 10× ubytování ve 2lůžkových pokojích ve 3* hotelech
• dopravu, výlety a všechny vstupy dle programu
• 10× snídani
• služby místních anglicky mluvících průvodců
• služby českého průvodce (při účasti min. 10 osob)

Příplatky

• jednolůžkový pokoj - 9.700 Kč
• vyřízení víz 1.000 Kč
• Předpokládané náklady na spropitné 50 €.
• transfer Brno-Praha-Brno 800 Kč

Doprava

Doprava do Barmy je zajištěna leteckou společností Emirates

Předpokládaný letový řád (místní časy):

Praha - Dubai 15:30-00:20, Dubai - Myanmar 9:00 - 16:45

Vídeň - Dubai 21:55 - 6:35, Dubai - Myanmar 9:00 - 16:45

Myanmar - Dubai 2.20 - 5:35, Dubai - Praha 8:35 - 13:00

Myanmar - Dubai 2:20 - 5:35, Dubai - Vídeň 8:55 - 12:55


Časy letů jsou orientační. Závazné časy letů budou uvedeny v pokynech na zájezd, které budou zaslány zákazníkovi před odjezdem e-mailem nebo poštou.


V ceně letu je jedno odbavené zavazadlo na osobu o hmotnosti do 30 kg (při vnitrostátních letech 20 kg)
a jedno příruční zavazadlo do 7 kg.


(Rozměry příručního zavazadla - max. 55x38x20 cm)

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Video